آشنایی با سبک های دکوراسیون داخلی بوهمی و شهری

سبک دکوراسیون داخلی بوهمی (Bohemain) و شهری (Urban)، دو سبک دکوراسیون داخلی هستند که ما قصد داریم در این مقاله شما را با آنها آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با سبک های دکوراسیون داخلی بوهمی و شهری

آشنایی با سبک های دکوراسیون داخلی انتقالی و روستیک

در این مقاله قصد داریم شما را با دو سبک دکوراسیون داخلی انتقالی (Transitional) و روستیک (Rustic) آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد این دو سبک دکوراسیون داخلی بدانید.

ادامه مطلب: آشنایی با سبک های دکوراسیون داخلی انتقالی و روستیک

ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه ورقی است که توسط فلز روی گالوانیزه شده است. گالوانیزه یکی از روش‌هایی است که جهت محافظت ورق در برابر خوردگی و زنگ زدی از آن استفاده می شود. در این مقاله قصد داریم به بررسی ورق های گالوانیزه بپردازیم.

ادامه مطلب: ورق گالوانیزه، کاربردها و مزایای آن

ورق گالوانیزه معیوب

خرابی ها و عیب هایی که ممکن است در ورق های گالوانیزه ایجاد شوند، ورق های گالوانیزه مانند سایر قطعات فلزی و مصرفی ممکن است در هر مرحله از تولید، انتقال و نصب، دچار مشکل و خرابی شوند. در این مقاله سعی شده به این مسائل پرداخته شود.

ادامه مطلب: خرابی ها و عیب هایی که ممکن است در ورق های گالوانیزه ایجاد شوند

فاضلاب شهری

فاضلاب های شهری آب های آلوده ای هستند که در منازل، فروشگاه ها، رستوران ها، مراکز درمانی، بیمارستان ها و... مورد استفاده قرار می گیرند. به آب هایی که یک بار استفاده شده اند آب خاکستری گفته می شود. فاضلاب های شهری فاضلاب هایی هستند که در دستشویی، توالت، حمام، ماشین لباسشویی، ظرف شویی و... مورد استفاده قرار می گیرند.

بیشتر بخوانید فاضلاب شهری