آشنایی با انواع تیغ اره عمود بر از نظر شکل تیغه

آشنایی با انواع تیغ اره عمود بر از نظر شکل تیغه، شکل و نحوه قرارگیری دندانه‌های تیغ اره نقش مهمی در نوع برش دارد. با توجه به نوع تیغ اره، دندانه آن به شکل (فورج شده) milled یا (مستقیم) ground بوده که هرکدام مزایای خاص خود را دارد. مدل طراحی هندسی تیغ اره، نوع برشی که ایجاد می‌کند را مشخص می‌کند. با ما همراه باشید تا با انواع تیغ اره عمودبر از نظر شکل آشنا شوید.

ادامه مطلب آشنایی با انواع تیغ اره عمود بر از نظر شکل تیغه

در خرید اره عمودبر به چه نکاتی دقت کنیم؟

در خرید اره عمودبر به چه نکاتی دقت کنیم؟، آیا این ابزار برقی برای کار من مناسب است؟ بهترین نوع آن کدام است؟ در خرید ابزار باید به چه ویژگی‌هایی توجه کنم؟ تمام این سوالات و سوالاتی از این قبیل هنگام خرید ابزار برقی جدید برای هرکس پیش می‌آید و ممکن است شما را به چالش بکشد. در این مقاله قصد داریم راهنمای کاملی برای خرید اره عمودبر ارائه دهیم تا با کمک آن بتوانید اره عمودبر مناسب‌ کارتان را انتخاب کنید.

ادامه مطلب در خرید اره عمودبر به چه نکاتی دقت کنیم؟

نکات مهمی که در رابطه با لباس کار باید بدانیم

نکات مهمی که در رابطه با لباس کار باید بدانیم، همانطور که می دانید لباس کار، یکی از ملزومات حفاظتی در هر کاری به حساب می آید که متناسب با نوع و محل کار، دارای ویژگی های متفاوتی می باشد. این پوشش سراسری وظیفه محافظت از بدن ( تنه، دست و پا) را در مقابل آسیب های محیطی و شرایط مختلف به عهده دارد. معمولا بیشتر لباس های کار به دو شکل کاپشن و شلوار (لباس های دو تکه) و یکسره (یک تکه یا سرهمی که به اسم بویلرسوت هم شناخته می شود) و با جنس هایی مثل ویسکوز، کتان، فلامنت، پلی استر پنبه و یا ترکیب آن ها در بازار موجود می باشند.

ادامه مطلب نکات مهمی که در رابطه با لباس کار باید بدانیم

آشنایی با برخی از ویژگی ها و امکانات اره های عمودبر

آشنایی با برخی از ویژگی ها و امکانات اره های عمودبر، در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی برخی از ویژگی ها و امکانات اره های عمودبر موجود در بازار بپردازیم. البته فراموش نکنید که علاوه بر موارد ذکر شده در این مقاله نکات دیگری وجود دارد که شاید بارز نباشد اما حائز اهمیت هستند مانند دسته‌ی ضد لغزش که در صورت مناسب نبودن می‌تواند باعث گرفتگی عضلات دست شما شود. با ما همراه باشید تا بیشتر با امکانات و ویژگی های اره های عمودبر آشنا شوید.

ادامه مطلب آشنایی با برخی از ویژگی ها و امکانات اره های عمودبر

آشنایی با انواع لباس کار

آشنایی با انواع لباس کار، در این مقاله قصد داریم شما را با انواع لباس های کار موجود در بازار آشنا کنیم. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

ادامه مطلب آشنایی با انواع لباس کار